Od pondělí 5. 3. 2018 v lékárně Appate Chomutov balzámy a kapky EPAM!

Odborně proškolený personál nové lékárny Appate vám doporučí ten nejvhodnější z produktů EPAM - tibetské medicíny.

Terapie EPAM je zaměřena na řešení zdravotních problémů a jejich prevenci z hlediska celostní medicíny. Snaží se nalézt prvotní příčiny nemoci a posílit a nastartovat vlastní sebe uzdravující schopnosti organismu.

Základním účinkem EPAMu je harmonizace přirozené imunity člověka.

Probouzí ji, pokud je snížená, aby člověk sám dokázal vzdorovat onemocnění nebo infekci. Nebo imunitu normalizuje v případech, kdy se imunita nemá zvyšovat. Zaměřuje se především na problémy s pohybovým aparátem, oslabenou imunitou, gynekologické potíže, ale také na zlepšení stavu vnitřních orgánů a organismu jako celku.

Ve výrobcích EPAM nejsou žádné chemické konzervanty, umělá barviva, dochucovadla apod.

Kvalita surovin, které se při výrobě používají, je výrobcem osobně ověřována a 99 % z nich pochází z území České republiky. To, kdy má každá bylina v sobě největší množství účinných látek, se liší dle typu byliny a všechny jsou sbírány a zpracovány právě v té době, kdy obsahují nejvyšší množství těchto látek.

Základ EPAMů tvoří propolis a až 20 léčivých rostlin, zpracovávaných v syrovém stavu.

Některé EPAMy obsahují mumio, žen-šen, eleuterokok, jinan, echinaceu atd. Účinnost EPAMu je prověřena dvacetiletou klinickou praxí. Byly provedeny desítky klinických, laboratorních a experimentálních testů.


Historie EPAMu začíná před 2500 lety a pramení z tibetské medicíny.

Filozofii i produkty EPAM přinesl do České republiky Boris Tichanovský, vynikající chiropraktik a diagnostik. Mistrně ovládá bioenergetiku, akupunkturu, akupresuru a hypnózu. Při léčení používá tibetské tajné jantry a transové rytmy. Léčí všechny druhy nemocí, vyhřezlé plotýnky, revmatizmus, poruchy zraku, sluchu, řeči, závislost na alkoholu a nikotinu. Léčí nemoci srdce, plíce, vylučovací systém, žaludek, střeva, slinivku, slezinu, žlučník, játra, nervové poruchy. Boris Tichanovský také vyučuje různé druhy masáží, jako je shiatsu, tibetské, thajské, čínské, mongolské, egyptské a muslimské masáže. Je učitelem a Mistrem reiki a čínské starodávné léčebné sestavy Taj czy cjuaň. Kromě jiného vystudoval i klasickou medicínu, je tedy také lékařem.